Krystyna Żejmo-Wysocka

Mężatka, lat 63, ma dwoje dorosłych dzieci i dwoje wnuków. Absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika i Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu.
Od ponad 25lat związana jest z pracą na rzecz samorządu. Obecnie od 7 lat jest dyrektorem Departamentu Spraw Społecznych w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. Będąc ponownie radną chce dalej zajmować się sprawami seniorów oraz rodzin potrzebujących szczególnego wsparcia.

Łukasz Walkusz

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Torunia z Rubinkowa, Mokrego, Jakubskiego, Bielaw i Grębocina. Ma 37 lat, szczęśliwy mąż Klaudii i tata dwóch synów: Nikodema i Radosława. Absolwent UMK, zawodowo pracuje jako Dyrektor Departamentu Organizacyjnego w Urzędzie Marszałkowskim.
W kolejnej kadencji radny chciałby zająć się problemami osób niepełnosprawnych, poprawą bezpieczeństwa w mieście oraz pomocą dla seniorów.

Maciej Krużewski

Bezpartyjny, 49 lat, urodzony w Toruniu, wykształcenie wyższe, menadżer, żona, córka. Pracował m.in. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dziś zajmuje się wsparciem finansowym innowacyjnych firm – także toruńskich.

Kandyduje na radnego, bo całe życie pracuje dla Torunia. Wie jak zadbać o jego rozwój. Chce wprowadzić system biletów za złotówkę w komunikacji miejskiej oraz doprowadzić do budowy nowego, miejskiego szpitala odpowiadającego standardom i wymaganiom naszych czasów i oczekiwaniom mieszkańców, a także stworzyć warunki do rozwoju gospodarczego opartego na wysokich technologiach.

Sławomir Kłosiński

Nowoczesna – 40 lat, Torunianin, Geografia UMK – Studia miejskie i rekreacja./ Kawaler

Kandyduje w celu zmian dla małych społeczności osiedla, Toruń składa się z małych miejsc – myślmy globalnie, działajmy lokalnie. Jako radny, chce uregulować kwestie roweru miejskiego, poprawy czystości i bezpieczeństwa na placach zabaw i skwerach oraz terenach zielonych

Lidia Chyła

lat 56, bezpartyjna, z wykształcenia technik kosmetologii, zawód wykonywany – recepcjonistka, rodowita Torunianka, mieszkanka Starówki. Mama trójki dorosłych dzieci.

Choroba i niepełnosprawność najstarszego dziecka zmotywowała ją do kandydowania do Rady Miasta Torunia. Jako Radna pragnie doprowadzić do zlikwidowania barier architektonicznych i walczyć o wspieranie organizacji pozarządowych w celu pomocy osobom niepełnosprawnym i wykluczonym.

Przemysław Műnnich

ur. 1963, absolwent biologii Uniwerstyetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, pracował m. In w Ministerstwie Rolnictwa w Warszawie jako asystent Ministra, Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy jako doradca pierwszego wojewody Kujawsko-Pomorskiego. Od 10 lat zajmuje się ochroną środowiska w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Dominika Walichniewicz

Nowoczesna, 20 lat. Urodziła się i wychowała w Toruniu. Jest absolwentką VIII Liceum Ogólnokształcącego. Studiuje Bezpieczeństwo Wewnętrzne na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Działalność polityczną rozpoczęła wstępując w szeregi młodzieżówki Platformy Obywatelskiej- stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”. W 2014 roku pracowała przy kampanii europejskiej i samorządowej. W roku 2015 w sztabie Bronisława Komorowskiego oraz w kampanii parlamentarnej posła Tomasza Lenza. Jest współautorem programu samorządowego  “Lepszy Toruń”. Kandyduje, ponieważ chciałaby aby Toruń stał się miastem obywatelskim. Uważa również, że w zarządzaniu miastem niezbędna jest przejrzystość i transparentność.

Patryk Wawrzyński

dr Patryk Wawrzyński, Nowoczesna, 31 lat, kieruje zespołem badawczym w
Interdyscyplinarnym Centrum Nowoczesnych Technologii UMK, wcześniej
pracował jako menadżer ds. rozwoju dużego polskiego wydawcy. Mąż Alicji i
ojciec dwuletniej Karoliny.
Kandyduje ponieważ chce pracować na to, aby Toruń stał się dynamicznym
miastem, w którym żyje się przyjemnie i dobrze zarabia, a opinia mieszkańców
ma znaczenie. W Radzie Miasta chce zająć się polityką prorodzinną,
wzmocnieniem rozwoju toruńskich przedsiębiorstw i wspieraniem innowacyjnej
edukacji.

Dzięki głosowaniu na Koalicje Obywatelską. Zyskasz pewność, że Torun będzie miał godnego prezydenta.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam venenatis magna erat. Orci varius natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Praesent in leo mollis tellus lacinia interdum quis at odio. Quisque a sodales felis. Duis faucibus sapien et consectetur pulvinar. Maecenas pellentesque gravida lacus, in feugiat eros condimentum a.

 

Tak głosuje na was!